Намисто Карпат (шкільний тур)

Чернівці - Коломия - Яремче - Чернівці

Заїзди: під запит для організованих груп

Сезонність: круглий рік.

Тривалість: 2 дні.

Вартість туру: від 975 грн. 

В програмі туру: Резиденція Буковинських Митрополитів, Театр, архітектурний комплекс площі Рінгпляц, Театральна площа, площа Філармонії, площа Турецької криниці, неперевершена Панська вулиця, музей «Писанка», водоспад «Пробій»...

1 ДЕНЬ

8:00 Зустріч групи на залізному вокзалі або за місцем домовленості. Запрошуємо на пішохідно - автобусну екскурсію по чарівному «Маленькому Парижу» - Чернівцям. "Чернівці - це місто, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто - на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою - було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, а кучера фіакрів сперечалися про Карла Крауса, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав'ярень... ".

                                              

Під час пішохідної екскурсії побачите безліч унікальних і найкрасивіших пам'яток, а саме Резиденцію Буковинських митрополитів (нині Чернівецький національний університет), який зовсім недавно увійшов до світової спадщини ЮНЕСКО. А який гарний комплекс Центральної площі, де з балкона Ратуші виходить Сурмач і грає на сурме мелодію «Марічка». Архітектурний комплекс Театральній площі з драматичним театром, а також єврейський народний дім, який був побудований на гроші єврейської сім'ї в 1908 році.

12:30. Після закінчення пішохідної екскурсії обід. Після обіду чекає продовження екскурсії, а саме відвідання Резиденції Буковинських Митрополитів, де відкриється для вас вся Альма- Матер, яку побудував чеський архітектор Йозеф Главка. Ви побачите мармурову, червону і блакитну зали. Після закінчення екскурсії поселення в готель. Вільний час.  

Пропонуємо факультативну екскурсію-дегустацію "Штрудель-ШОУ". Якщо у вашому переліку цікавих об'єктів немає музею-кав'ярні "GRAND CAFFE", то ми настійно рекомендуємо його туди включити! Відвідайте цей чернівецький бренд, і ви станете свідками народження справжнього австрійського штруделя. Адже колись CZERNOWITZ були столицею Буковини. Ви потрапляєте в зал, де зібрана унікальна колекція гасових ламп та інших раритетів часів Австро-Угорщини. Під час екскурсії, штрудельмейкер при вас розкатить тісто в повітрі, розповість про сімейні рецепти приготування класичного штруделя і на завершення - пригостить свіжоприготовленим штруделем і кави по-австрійськи. ( вартість 150 грн./особи). 

                                

Або пропонуємо вам провести чудовий майстер-клас "Вишивані Чернівці", де ви за короткий проміжок часу відкриєте для себе всі секрети буковинської вишивки. Саме буковинська вишивка містить в собі таємниці рукоділля (оплачується факультативно від 100 грн з залежності від вибору складності вишивки).  

                              

2 ДЕНЬ

08:00 Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію до Карпат... і перше що нас зустріне - це столиця писанкарства - Коломия, де ви побачите більше 12 000 розписаних писанок, а за бажанням зможете навіть взяти участь розписування писанки (за дод. плату). Життєдайна сила писанки, її неповторна краса, багатство орнаментальних композицій, а також звичаї і обряди, пов'язані з нею, лягли в основу побудови експозиції єдиного у світі Музею писанкового розпису, відомого також як «Музей писанки».

                                    

10:30. Короткий переїзд до Мекки Українських Карпат - Яремче... Чарівний край Черемоша й Прута, куточок української землі, який можна сміливо назвати раєм, адже саме тут небо торкається землі... білі хмари живлять своєю вологою найвищу точку Карпат - Говерлу. Це край гуцулів. Це місто з давньою історією та славним сьогоденням, де ви побачите один з чарівних і красивих водоспадів Карпат - водоспад «Пробій», який несе свої води біля великого сувенірного ринку, де Ви зможете придбати головний атрибут кожного гуцула - вишиванку... А для любителів екстриму запрошуємо вас на екскурсію до скель Довбуша, де ви пройдетеся і прогуляєтеся по стежках Олекси Довбуша - українського Робін Гуда. Далі наша мандрівка нас приведе до вольєрного господарства. Тут мешкають благородні олені, косулі, дикі кабанчики. Обов'язково їх потрібно нагодувати (з собою мати хліб, фрукти).  Вільний час. Від'їзд.

Орієнтовне прибуття до Чернівців о 19:00.

 

 Вартість туру на 1 особу:

  40+4    30+3 17+1

Готель Корал 3*

https://koral.in.ua/

  975 грн.                       1025 грн.                   1160  грн.                 

Вартість туру включає:  Вартість не включає: 
 • Автобусне обслуговування;
 • Страхування;
 • Екскурсійне обслуговування згідно з програмою;
 • Супровід гіда- екскурсовода по всьому маршруту;
 • Проживання (1 ніч);
 • Харчування (1 сніданок)                                                                                                                                                

 

 

 • Особисті витрати;
 • Харчування (обіди, вечері);
 • Вхідні квитки (університет - 35 грн- дорослий, 15 грн.- дитячий, студентський; музей "Писанки" - дорослий- 25 грн, дитячий, студентський- 15 грн.);
 • Факультативні екскурсії;
 • Проїзд в громадському транспорті

 

 

 

 

 

 


Коментарі