Буковинський вояж

Чернівці - Хотин - Кам'янець-Подільський - Чернівці

 

Сезонність: круглий рік.

Тривалість: 2 дні.

Вартість туру: від 695 грн. 

 В програмі туру: Резиденція Буковинських Митрополитів, Театр, архітектурний комплекс площі Рінгпляц, Театральна площа, площа Філармонії, площа Турецької криниці, неперевершена Панська вулиця, «Старий замок», Хотинська фортеця.

Особливий шарм у Чернівців , -
Музика , що застигла в камені ...

1 ДЕНЬ

8:00 Зустріч групи на залізничному вокзалі або за місцем домовленості. Запрошуємо на пішохідно- автобусну екскурсію по чарівному «Маленькому Парижу» - Чернівцям. "Чернівці - це місто, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто - на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою - було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, а кучера фіакрів сперечалися про Карла Крауса, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав'ярень... ".

                                                    

Під час пішохідної екскурсії побачите безліч унікальних і найкрасивіших пам'яток, а саме Резиденцію Буковинських митрополитів (нині Чернівецький національний університет), який зовсім недавно увійшов у всесвітню спадщину ЮНЕСКО. А який гарний комплекс Центральної площі, де з балкона Ратуші виходить Сурмач і грає на сурме мелодію «Марічка». Архітектурний комплекс Театральної площі з драматичним театром, а також єврейський народний дім, який був побудований на гроші єврейської сім'ї в 1908 році.

12:30. Після закінчення пішохідної екскурсії обід. Після обіду чекає продовження екскурсії, а саме відвідання Резиденції Буковинських Митрополитів, де відкриється для вас вся Альма- Матер, яку побудував чеський архітектор Йозеф Главка. Ви побачите мармурову, червону і блакитну зали. Після закінчення екскурсії - поселення в готель. Вільний час. Запрошуємо вас на факультативну вечірню екскурсію вечірніми Чернівцями. Вечірнє місто - унікальне і неповторне. А також для любителів театрального мистецтва запрошуємо на виставу до Чернівецького драмтеатру (за програмою) - (50 грн. з особи). Ночівля.

                                

2 ДЕНЬ

08:00 Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію в Хотин і Кам'янець-Подільський. Запрошуємо відвідати одне з 7 чудес України - Хотинську фортецю, яка обороняла Буковинські землі. Хотин приваблює туристів з усього світу, одне з найдавніших міст України, нещодавно відсвяткував своє 1000 -річчя. Місто знаходиться в Чернівецькій області України, адміністративний центр Хотинського району, на правому березі Дністра. Хотинська фортеця - чудовий зразок середньовічного оборонного зодчества України, один з найбільш значних пам'ятників архітектури Буковини. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов'янських укріплень. Після огляду Хотинської фортеці короткий переїзд в місто на камені - «Кам'янець-Подільський».

                                        

 

Стара частина міста є історико-архітектурним заповідником. Тут знаходиться музей-заповідник, картинна галерея, планетарій і найцікавіше - справжній середньовічний замок! Вас чекають: середньовічна Ратуша, вірменський колодязь, а також Петропавлівський костьол і багато іншого... Після пішохідної екскурсії - обід.

                                                         

13:00 обід, а після обіду - вільний час. Запрошуємо відвідати унікальний музей грошей Поділля, а також і музей Магдебурзького права. А для любителів гострих відчуттів - музей тортур (15 грн. кожен музей).

Повернення в м. Чернівці приблизно в 17:00.

 

 

Вартість програми:

Готель 40 осіб 30 осіб 17 осіб
Корал 3* 695 грн. 715 грн. 815 грн.
Георг Палац Голд 4* 835 грн. 875 грн. 980 грн.
 Буковина 4*   805 грн.  845 грн.  945 грн. 

Вартість туру включає:

 • Автобусне обслуговування;
 • Страховка;
 • Екскурсійне обслуговування згідно з програмою;
 • Супровід гіда- екскурсовода по всьому маршруту;
 • Проживання (1 ніч);
 • Харчування (сніданки в готелях);

Вартість не включає:

 • Особисті витрати;
 • Харчування; 
 • Вхідні квитки (університет, 35 грн.– дорослий, 15 грн.– дитина, Хотинска фортеця- 40 грн., діти - 20 грн;  фортеця «Старий Замок»- 30 грн., діти - 15 грн.);
 • Факультативні екскурсії;
 • Проїзд в громадському транспорті.

ВАЖЛИВО:

 • Туристи , які подорожують одні , можуть бути розміщені в тримісних номерах;
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 16 чоловік;
 • Компанія залишає за собою право змінювати кількість , порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
 • Місця в автобусі розподіляються автоматично , по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус проводиться згідно підтвердженим місцях;
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса;
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. 

 


Коментарі