Травневі свята або Знайомство з Буковиною 29.04

 Чернівці - Біла Криниця - Хотин - Кривче - Кам'янець-Подільський - Вижниця - Чернівці

Дати: 29.04 

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ТА ЗНИЖЕНА ЦІНА

 ВІДВІДУВАННЯ ДОЛИНИ ТЮЛЬПАНІВ, ТА ДЕГУСТАЦІЇ ГУЦУЛЬСЬСКОГО МЕДУ

Сезонність: цілий рік.
Тривалість: 3 дні.

Вартість туру: від 1450 грн. 

У програмі туру: екскурсія-прогуляка по Чернівцях, Український Хогвартс, Долина тюльпанів, архітектурний комплекс «Маленького Парижа», всесвітній центр старообрядництва, таємничі печери, «міцні горішки» на Дністрі - «Старий замок» і Хотинська фортеця, Буковинські Карпати, катання на конях, та відвідування бджолиної пасіки та дегустація гуцульського меду  

1 ДЕНЬ


8:00 Зустріч групи на залізничному вокзалі або за місцем домовленості. Сніданок. Починаємо знайомитись... В першу чергу, виїжджаємо знайомитися з історією Буковини, а саме виїжджаємо в с. Білу Криницю, яка знаходиться всього в двох кілометрах від Румунського кордону. Справжня Мекка для паломників- християн, любителів старовини і звичайних туристів, що розташоване біля самого кордону України з Румунією. Біла Криниця - символ сучасного старообрядництва, давши старообрядницької церкви загублену ними ще в XVII столітті ієрархію, вона стала колись унікальним духовним центром і своєрідною "меккою" для старообрядців з усього світу. Як зараз виглядає Біла Криниця і чим живе колись легендарний Білокриницький старообрядницький монастир - побачимо і ми.

                                                       

Після маленького знайомства в буковинським краєм переїжджаємо до Чернівців. Обід. Запрошуємо на пішохідно- автобусну екскурсію по чарівному «Маленькому Парижу» - Чернівцям. "Чернівці - це місто, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто - на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою - було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, а кучера фіакрів сперечалися про Карла Крауса, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше , ніж кав'ярень... ".

                             

Під час пішохідної екскурсії побачите безліч унікальних і найкрасивіших пам'яток, а саме Резиденцію Буковинських митрополитів (нині Чернівецький національний університет), який зовсім недавно увійшов до світової спадщини ЮНЕСКО. А який гарний комплекс Центральної площі, де з балкона Ратуші виходить Сурмач і грає на сурме мелодію «Марічка». Архітектурний комплекс Театральній площі з драматичним театром, а також єврейський народний дім, який був побудований на гроші єврейської сім'ї в 1908 році. А відвідування Резиденції Буковинських Митрополитів, де відкриється для вас вся Альма-Матер, яке побудував чеський архітектор Йозеф Главка. Ви побачите мармурову, червону і блакитну зали.  Послення в готель. Вільний час. 

Запрошуємо на факультативну екскурсію-дегустарцію "Штрудель-шоу". ( 200 грн / з особи). Якщо у вашому переліку цікавих об'єктів немає музею-кав'ярні "GRAND CAFFE", то ми настійно рекомендуємо його туди включити! Відвідайте цей чернівецький бренд, і ви станете свідками народження справжнього австрійського штруделя. Адже колись CZERNOWITZ були столицею Буковини. Ви потрапляєте в зал, де зібрана унікальна колекція гасових ламп та інших раритетів часів Австро-Угорщини. Під час екскурсії штрудельмейкер при вас розкачати тісто, розповість сімейні рецепти приготування класичного штруделя і на завершення - пригостить свіжоприготовленим штруделем і кави по-австрійськи.

Пропонуємо вам розділити прекрасний травневий вечір прогулянкою вечірнім містом, або провести в одному з затишних колоритних ресторанів, які відкривають буковинську, румунську, та єврейську кухні. Ночівля.

 

2 ДЕНЬ

7:30 Сніданок. Сьогодні чекає нас знайомство з світом загадкової тиші і темряви... Виїзд на екскурсію Кривче. Печера «Кришталева» - на даний момент одна з небагатьох відкритих печер для туристів - знаходиться в селі Кривче Борщівського району Тернопільської області. Кришталева печера являє собою вимиту підземними водами 20 млн. Років тому розгалужену гіпсову систему ходів загальною довжиною 23 км., З них екскурсійний маршрут складає близько 2500 метрів. Середньорічна температура в печері 12 С, а вологість - 95%.

Але по дорозі зустріне нас славний «міцний горішок»- Хотинська фортеця, яка протягом багатьох століть тримала оборону. Запрошуємо відвідати одне з 7 чудес України - Хотинської фортеці, яка охороняла Буковинські землі. Хотин, що приваблює туристів з усього світу, одне з найдавніших міст України, нещодавно відсвяткував своє 1000 -річчя. Після « штурму » готові їхати далі за новими враженнями в найкрупнішу Кришталеву печеру світу... Не бійтеся вона зовсім безпечна ). Але кришталю в ній ви не знайдете вже.

                                         

Після відвідин печер , виїжджаємо в славне місто на камені - Кам'янець -Подільський. Запрошуємо на пішохідну оглядову екскурсію по місту: Новопланівський міст, Ратуша, Польский магістрат, Тріумфальна арка, Православна церква Петра і Павла, Турецький бастіон, Вітряні ворота, Домініканський костел, будинок "Потоцьких", Російський магістрат, Вірменський торговий дім, Миколаївська церква, Трінітарський костел. Екскурсія в «Стару фортецю»: Руські ворота, Турецький міст, Російські і Польські фільварки, Західний бастіон. 

Повернення в Чернівці. Ночівля. 

3 ДЕНЬ

8:00 сніданок. Виселення з готелю. А сьогодні нас чекає знайомство з  Буковинськими Карпатами. На Буковині щороку весною відроджується справжня міні-Голандія, але на Буковині. Тому запрошуємо вас на справжню Буковинську долину тюльпанів. Саме тут, справний господар вирощує більше сотні сортів тюльпанів, які були привезені до Буковини. Поле, в понад 2 гектари, щільно засаджене різними барвами та сортами тюльпанів. Жовті, оранжеві, червоні, карликові і навіть строкаті. Сюди зїжджаються туристи з усієї країни, тому обов'язково варто відвідати і вам.  Поряд з Долиною тюльпанів розкинулось на березі річки Прут мальовниче буковинське село - Лужани.  На перший погляд - це храм абсолютно непримітний, та не викликає будь-якого заховлення... Але це хибна думка... А ви знали, Вознесенський храм вважається найстарішим храмом Буковинського краю? Так, абсолютно вірно - це найстаріший храм Буковини. До сьогодення бло відомо, що храм був заснований приблизно в 1450-роках, але після недавніх археологічних досліджень, було виявлено, що храму ще більше років, ніж вважалось. Тому зараз вважають, що вік храму приблизно з 10 століття. А про його історію ми вже дізнамось під час нашої екскурсїі.   

.                                  

Переїзд до Буковинських Карпат. Вижниця - здавна вважалась столицею Буковинських Карпат. Чисте повітря, карпатські краєвиди, гірські річки, букові ліси - це саме те, що потрібно для туриста, який хоче відпочити на лоні природи. Вижниця знаходиться на гірській річці Черемош. Своєю красою, та природою Вижниця завжди приваблювала до себе талановитих людей. Саме тут проживають,  та творять народні майстриз декоративно-прикладного мистецтва. Тут можна знайти роботи майстрів виробів зі шкіри, дерева, вишинки, а також виробі з кераміки. В Буковинських Карпатах також знайшли для себе прихисток єврейська громада, а на гірській річці Виженка, колись здавна євреї заснували Мікву. 

Перевал Німчич вважається одним з наймальовничіших перевалів Карпат. Його висота складає всього навсього 1100 метрів. А висота над рівнем моря 573 м. Дорога пролягає через буковий ліс, де можна насолодитись свіжим повітрям, та відновити сили та енергію. З перевалу Німчич відкривається надзвичано красива панорама на Карпати. За хорошої погоди звідси можна побачити Чорногірський хребет.  Після тривалої прогулянки Буковинськими Карпатами запрошуємо вас на дегустацію гуцульсьского меду з ароматним обліпиховим соком. Сама природа в цій місцевості дарує щороку п'янкі аромати квітів, різнотрав'я, та екологічно чисте повітря - це все, що потрібно для виготовлення  екопродукції. Також Виженка здавна славиться як екокурорт, де застосовують апітерапію. Під час нашої дегустації, ви дізнаєтесь про всі секрети виготовлення меду та його продукції. 

                                     

 

Після завершення дегустації - виїзд до Чернівців. 

Вечірній виїзд. 

 

 

Вартість програми:

Готель40 осіб 30 осіб17 осіб
Корал 3* 1450 грн. 1535 грн. 1680 грн.
Георг Палац Голд 4* 1775 грн. 1850 грн. 1985 грн.
 Буковина 4* 1700 грн. 1780 грн. 1905 грн.


Вартість туру включає:

• Автобусне обслуговування;
• Страхування;
• Екскурсійне обслуговування згідно з програмою;
• Супровід гіда- екскурсовода по всьому маршруту;
• Проживання (2 ночі);
• Харчування (сніданки в готелі, та обід);

Вартість не включає:

• Особисті витрати;
• Харчування (, обіди, вечері);

• вхідні квитки ( Університет: 25 грн/ дорослі, 10 грн/ діти; Хотинська фортеця -  25 грн/ дорослі, 15 грн/ діти; Долина тюльпанів -  25 грн/ дорослі, 10 грн/ діти; Кам'янець-Подільська фортеця -  25 грн/ дорослі, 15 грн/ діти; дегустація меду -  25 грн/ дорослі, 15 грн/ діти;) 
• Факультативні екскурсії; 
• Проїзд в громадському транспорту;

ВАЖЛИВО:

• Туристи, які подорожують одні , можуть бути розміщені в тримісних номерах;
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 16 чоловік;
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус проводиться згідно підтвердженим місцях;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

Також для вас будуть цікаві наші інші тури  на травневі свята Тільки чудеса і нічого зайвого" виїздом 29.04, а також  тур "Знайомство з Буковиною" виїздом також 29.04


Коментарі