У обіймах Карпат

Чернівці - Вижниця - Чернівці 

Сезонність: цілий рік.
Тривалість: 2 дні.

Вартість туру: від 1100 грн. 

У програмі туру: екскурсія-прогуляка по Чернівцях,  відвідування Українського Хогвартсу, поїздка до Буковинських Карпат, солодкі екскурсії-дегустації справжнього гуцульського меду, та неперевершений "Штрудель-ШОУ", а також підкорення найкрасивішого перевалу - Німчич.  

 

1 ДЕНЬ

8:00 Запрошуємо на пішохідно- автобусну екскурсію по чарівному «Маленькому Парижу» - Чернівцям. "Чернівці - це місто, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто - на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою - було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, а кучера фіакрів сперечалися про Карла Крауса, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав'ярень... ".

                                  

Під час пішохідної екскурсії побачите безліч унікальних і найкрасивіших пам'яток, а саме Резиденцію Буковинських митрополитів (нині Чернівецький національний університет), який зовсім недавно увійшов до світової спадщини ЮНЕСКО. А який гарний комплекс Центральної площі, де з балкона Ратуші виходить Сурмач і грає на сурме мелодію «Марічка». Архітектурний комплекс Театральній площі з драматичним театром, а також єврейський народний дім, який був побудований на гроші єврейської сім'ї в 1908 році.

Відвідання Резиденції Буковинських Митрополитів, де відкриється для вас вся Альма- Матер, яку побудував чеський архітектор Йозеф Главка. Ви побачите мармурову, червону і блакитну зали. Після закінчення екскурсії поселення в готель. Вільний час. Запрошуємо вас на факультативну вечірню екскурсію вечірніми Чернівцями. (вх.квитки оплачуються окремо). 

Запрошуємо на факультативну екскурсію-дегустацію "Штрудель-шоу". ( 200 грн / з особи). Якщо у вашому переліку цікавих об'єктів немає музею-кав'ярні "GRAND CAFFE", то ми настійно рекомендуємо його туди включити! Відвідайте цей чернівецький бренд, і ви станете свідками народження справжнього австрійського штруделя. Адже колись CZERNOWITZ були столицею Буковини. Ви потрапляєте в зал, де зібрана унікальна колекція гасових ламп та інших раритетів часів Австро-Угорщини. Під час екскурсії штрудельмейкер при вас розкачати тісто, розповість сімейні рецепти приготування класичного штруделя і на завершення - пригостить свіжоприготовленим штруделем і кави по-австрійськи.

Пропонуємо вам розділити прекрасний травневий вечір прогулянкою вечірнім містом, або провести в одному з затишних колоритних ресторанів, які відкривають буковинську, румунську, та єврейську кухні. Ночівля.

                                           

2 ДЕНЬ

08:00 Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію в Буковинські Карпати - Вижницький національний парк. У 75 -ти км на захід від Чернівців в обрамленні гір, там, де бурхливий Черемош покидає ущелину і виносить свої води на широку долину, розташувалася Вижниця - місто, яке є воротами в Буковинські Карпати. По дорозі - заїзд до монастиря Св. Анни у Вашківцях. Звідусіль на горі Св. Анни видніється монастир. Своєю історією він завдячує Анні. За легендою, мужня Анна, втікаючи від ворогів, пожертвувала собою задля мешканців сусідніх сіл. Після огляду монастиря - переїзд до Виженки.  

                                         

11:00 приїзд до чарівний і неповторний екологічно чистий край Буковини - Виженка, звідки бере свій початок перевал Німчич.  Вижниця - здавна вважалась столицею Буковинських Карпат. Чисте повітря, карпатські краєвиди, гірські річки, букові ліси - це саме те, що потрібно для туриста, який хоче відпочити на лоні природи. Вижниця знаходиться на гірській річці Черемош. Своєю красою, та природою Вижниця завжди приваблювала до себе талановитих людей. Саме тут проживають,  та творять народні майстриз декоративно-прикладного мистецтва. Тут можна знайти роботи майстрів виробів зі шкіри, дерева, вишинки, а також виробі з кераміки. В Буковинських Карпатах також знайшли для себе прихисток єврейська громада, а на гірській річці Виженка, колись здавна євреї заснували Мікву. 

Перевал Німчич вважається одним з наймальовничіших перевалів Карпат. Його висота складає всього навсього 1100 метрів. А висота над рівнем моря 573 м. Дорога пролягає через буковий ліс, де можна насолодитись свіжим повітрям, та відновити сили та енергію. З перевалу Німчич відкривається надзвичано красива панорама на Карпати. За хорошої погоди звідси можна побачити Чорногірський хребет.

Після тривалої прогулянки Буковинськими Карпатами запрошуємо вас на дегустацію гуцульсьского меду з ароматним обліпиховим чаєм. Сама природа в цій місцевості дарує щороку п'янкі аромати квітів, різнотрав'я, та екологічно чисте повітря - це все, що потрібно для виготовлення  екопродукції. Також Виженка здавна славиться як екокурорт, де застосовують апітерапію. Під час нашої дегустації, ви дізнаєтесь про всі секрети виготовлення меду та його продукції. ( 50 грн/ дорослі; 25 грн./діти)  

Повернення в м. Чернівці орієнтовно в 17:00.

 Вартість туру на 1 особу: 

          Дорослі                 Діти до 12 років    

Готель George Palace Gold 3*

     1275 грн.           1075 грн. 
Готель "Корал 3*"      1100 грн.            900 грн. 
 
 
            Вартість туру включає:    Вартість НЕ включає:
• Автобусне обслуговування;
• Страхування;
• Екскурсійне обслуговування згідно з програмою;
• Супровід гіда- екскурсовода по всьому маршруту;
• Проживання (1 ніч);
• Харчування (1 сніданок);

• Особисті витрати;

• Вхідні квитки ( Університет: 35 грн/дор.; 15 грн/діти;) 

• Харчування (обіди, вечері);
• Факультативні екскурсії;
• Проїзд в громадському транспорту;


ВАЖЛИВО:

• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах;
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 16 чоловік;
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус проводиться згідно підтвердженим місцях;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.


Коментарі