Загадкова Буковина

Чернівці - Вижниця - Кам'янець-Подільський - Хотин - Чернівці.

 Дати: 29.04

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА

ВІДВІДУВАННЯ ДОЛИНИ ТЮЛЬПАНІВ ТА ДЕГУСТАЦІЯ ГУЦУЛЬСЬКОГО МЕДУ

Сезонність : цілий рік.
Тривалість: 3 дні. 

Вартість туру: від 1220 грн. 

У програмі туру: Резиденція Буковинських Митрополитів, Театр, архітектурний комплекс площі Рінгпляц, Театральна площа, площа Філармонії, площа Турецької криниці, неперевершена Панська вулиця, музей історії природи, легкодоступний перевал Німчич, «Старий замок», Хотинська фортеця.

 

Краще гір, можуть бути тільки гори...

1 ДЕНЬ

8:00 Зустріч групи на залізничному вокзалі або за місцем домовленості. Запрошуємр на пішохідно- автобусну екскурсію по чарівному «Маленькому Парижу» - Чернівцям. "Чернівці - це місто, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто - на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою - було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, а кучера фіакрів сперечалися про Карла Крауса, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав'ярень...".

                                                     

Під час пішохідної екскурсії побачите безліч унікальних і найкрасивіших пам'яток, а саме Резиденцію Буковинських митрополитів (нині Чернівецький національний університет) , який зовсім недавно увійшов до світової спадщини ЮНЕСКО. А який гарний комплекс Центральної площі, де з балкона Ратуші виходить Сурмач і грає на сурме мелодію «Марічка». Архітектурний комплекс Театральній площі з драматичним театром, а також єврейський народний дім, який був побудований на гроші єврейської сім'ї в 1908 році.
Відвідування Резиденції Буковинських Митрополитів, де відкриється для вас вся Альма- Матер, яке побудував чеський архітектор Йозеф Главка. Ви побачите мармурову, червону і блакитну зали. Після закінчення екскурсії поселення в готель. Вільний час.

Запрошуємо на факультативну екскурсію-дегустарцію "Штрудель-шоу". ( 200 грн / з особи). Якщо у вашому переліку цікавих об'єктів немає музею-кав'ярні "GRAND CAFFE", то ми настійно рекомендуємо його туди включити! Відвідайте цей чернівецький бренд, і ви станете свідками народження справжнього австрійського штруделя. Адже колись CZERNOWITZ були столицею Буковини. Ви потрапляєте в зал, де зібрана унікальна колекція гасових ламп та інших раритетів часів Австро-Угорщини. Під час екскурсії штрудельмейкер при вас розкачати тісто, розповість сімейні рецепти приготування класичного штруделя і на завершення - пригостить свіжоприготовленим штруделем і кави по-австрійськи.

Запрошуємо вас на факультативну вечірню екскурсію вечірніми Чернівцями. Вечірнє місто - унікальне і неповторне. А також для любителів театрального мистецтва запрошуємо на виставу до Чернівецького драмтеатру (за програмою) - (50 грн./ос.) Ночівля.

2 ДЕНЬ

08:00 Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію в Буковинські Карпати. На Буковині щороку весною відроджується справжня міні-Голандія, але на Буковині. Тому запрошуємо вас на справжню Буковинську долину тюльпанів. Саме тут, справний господар вирощує більше сотні сортів тюльпанів, які були привезені до Буковини. Поле, в понад 2 гектари, щільно засаджене різними барвами та сортами тюльпанів. Жовті, оранжеві, червоні, карликові і навіть строкаті. Сюди зїжджаються туристи з усієї країни, тому обов'язково варто відвідати і вам.  Поряд з Долиною тюльпанів розкинулось на березі річки Прут мальовниче буковинське село - Лужани.  На перший погляд - це храм абсолютно непримітний, та не викликає будь-якого заховлення... Але це хибна думка... А ви знали, Вознесенський храм вважається найстарішим храмом Буковинського краю? Так, абсолютно вірно - це найстаріший храм Буковини. До сьогодення бло відомо, що храм був заснований приблизно в 1450-роках, але після недавніх археологічних досліджень, було виявлено, що храму ще більше років, ніж вважалось. Тому зараз вважають, що вік храму приблизно з 10 століття. А про його історію ми вже дізнамось під час нашої екскурсїі.    У 75 -ти км. на захід від Чернівців в обрамленні гір, там, де бурхливий Черемош покидає ущелину і виносить свої води на широку долину, розташувалася Вижниця - місто, яке є воротами в Буковинські Карпати. По дорозі - заїзд до монастиря Св. Анни у Вашківцях. Звідусіль на горі Св. Анни видніється монастир. Своєю історією він завдячує Анні. За легендою, мужня Анна, втікаючи від ворогів, пожертвувала собою задля мешканців сусідніх сіл. Після огляду монастиря - переїзд до Виженки. 

                                 

Приїзд в чарівний і неповторний екологічно чистий край Буковини - Виженка, звідки бере свій початок перевал Німчич. Перевал Німчич (586 м.) - одне з найбільш мальовничих місць у Буковинських Карпатах, де, до речі, знаходиться однойменний туристичний комплекс. Звідси відкривається чудовий вид на гірську долину, по якій тече бурхливий Черемош. Дуже поетично про Німчич висловилася Леся Українка, яка побувала тут у липні 1901 року. «Раз заїхали високо на гору Німчич і побачили звідти при заході сонця щось таке гарне і срібне , як мрія»... Вільний час. Пропонуємо вашій увазі катання на конях (за дод. плату). Після тривалої прогулянки Буковинськими Карпатами запрошуємо вас на дегустацію гуцульсьского меду з ароматним обліпиховим соком. Сама природа в цій місцевості дарує щороку п'янкі аромати квітів, різнотрав'я, та екологічно чисте повітря - це все, що потрібно для виготовлення  екопродукції. Також Виженка здавна славиться як екокурорт, де застосовують апітерапію. Під час нашої дегустації, ви дізнаєтесь про всі секрети виготовлення меду та його продукції.

 Повернення в Чернівці приблизно в 18:00. Ночівля.

3 ДЕНЬ

08:00 Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію в Хотин і Кам'янець-Подолський. Запрошуємо відвідати одне з 7 чудес України - Хотинську фортецю, яка охороняла Буковинські землі. Хотин, що приваблює туристів з усього світу, одне з найдавніших міст України, нещодавно відсвяткував своє 1000 -річчя. Місто Розміщена в Чернівецькій області України, адміністративний центр Хотинського району, на правому березі Дністра. Хотинська фортеця - чудовий зразок середньовічного оборонного зодчества України, один з найбільш значних пам'ятників архітектури Буковини. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов'янських укріплень. Після огляду Хотинської фортеці, короткий переїзд до міста на камені - «Кам'янець-Подолсьский».

                                                     

Стара частина міста є історико-архітектурним заповідником. Тут знаходиться музей- заповідник, картинна галерея, планетарій і найцікавіше - справжній середньовічний замок! На вас чекають середньовічна Ратуша, вірменський колодязь, а також Петропавлівський костьол і багато іншого... 
Вільний час. Запрошуємо відвідати унікальний музей грошей Поділля, а також і музей Магдебурзького права. А для любителів гострих відчуттів - музей тортур (15 грн кожен музей).
Повернення в м. Чернівці орієнтовно в 17:00.

 
             

Вартість програми:

Готель 40 осіб 30 осіб 17 осіб
Корал 3* 1220 грн. 1290 грн. 1420 грн.
Георг Палац Голд 4* 1565 грн. 1620 грн. 1745 грн.
Готель Буковина 4*    1485 грн. 1560 грн.  1675 грн.

 

Вартість туру включає:

• Автобусне обслуговування;
• Страховка;
• Екскурсійне обслуговування згідно з програмою;
• Супровід гіда- екскурсовода по всьому маршруту;
• Проживання (2 ночі);
• Харчування (2 сніданки).

Вартість не включає:

• Особисті витрати;
• Харчування (вечері);
• Вхідні квитки (Університет: 25 грн/ дорослі, 10 грн/ діти; Хотинська фортеця -  25 грн/ дорослі, 15 грн/ діти; Долина тюльпанів -  25 грн/ дорослі, 10 грн/ діти; Кам'янець-        Подільська фортеця -  25 грн/ дорослі, 15 грн/ діти; дегустація меду -  25 грн/ дорослі, 15 грн/ діти;) 
• Факультативні екскурсії;
• Проїзд в громадському транспорті.

ВАЖЛИВО:

• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах;
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 16 чоловік;
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус проводиться згідно підтвердженим місцях;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

Також вам будуть цікав наші інші тури на травневі свята "Знайомство з Буковиною" який відбудеться 29.04, та тур " Тільки чудева і нічого зайвого" , який також відбудеться 29.04. 

 


Коментарі