В обіймах Карпат (шкільний тур)

Чернівці - Вижниця - Чернівці.

Заїзди: під запит для організованих груп. 

Сезонність:  цілий рік.

Тривалість: 1 день. 

Вартість туру: від 175 грн.   

В програмі туруВижницький національний парк, перевал Німчич, "Соколине Око", Протяті Камені, вікторини, та чудовий незабутній настрій.  

 

«Раз заїхали на високу гору Німчич і бачили звідси при

заході сонця щось таке гарне і срібне як мрія, – кажуть, що то

зветься Розтоки, але я думаю, що то ніяк не зветься і що його

вже тепер там нема, бо щось такого може показатись тількираз

і зникнути, а вже якби хто вдруге хотів би те саме побачити, то не знайшов би».

Програма туру:

08:00. Зустріч групи школярів перед школою (домовленість заздалегідь). Виїзд на екскурсію в Буковинські Карпати - Вижницький національний парк. У 75-ти км. на захід від Чернівців в обрамленні гір, там, де бурхливий Черемош залишає ущелину і виносить свої води на широку долину, розташувалася Вижниця - місто, яке є воротами в Буковинські Карпати.  

10:00 Приїзд в чарівний і неповторний екологічно чистий край Буковини - Виженка, звідки бере свій початок перевал Німчич. Перевал Німчич (586 м) - одне з найбільш мальовничих місць в Буковинських Карпатах, де, до речі, знаходиться однойменний туристичний комплекс. Звідси відкривається чудовий вид на полонину, по якій тече бурхливий Черемош. Дуже поетично про Німчич висловилася Леся Українка, яка побувала тут у липні 1901 року. «Раз заїхали високо на гору Німчич і побачили звідти при заході сонця щось таке гарне і срібне, як мрія»... Стрімко вверх стежка нас приведе до Протятих Каменів. 

Протяті Камені — геологічна пам’ятки природи місцевого значення, група мальовничих скель. Розташовані в Покутсько-Буковинських Карпатах, на межі Путильського та Вижницького районів Чернівецької області, біля східної частини села Хорови. Скелі утворені з розчленованих потужних пластів пісковика. Деякі з них пронизані отворами та ходами, через що й виникла назва — Протяті Камені. Цей туристичний об’єкт досить відомий і популярний в Чернівецькій області, про що свідчать гори сміття біля каменів, проте в Косові та районі мало людей знає про них. Саме тому і з’явився цей матеріал. 

    

Вільний час. Пропонуємо вашій увазі катання на конях (за додаткову плату). 

 

Вартість туру: 

Кількість  

     40+4 ос.

        30+3 ос.

        17+1 ос.

ціна

     175 грн.

       210 грн.

        265 грн.

 

У вартість включено:                                                                           У вартість не входить:                                                   

- Проїзд комфортабельним автобусом;                                                         - Особисті витрати;

- Екскурсійна програма;                                                                              - Додаткове харчування;

- Супровід гіда;                                                                                           - Факультативні екскурсії.

- Групове страхування.                                                                                 

 

 


Коментарі