На гостини до Св. Миколая

 Чернівці - Коломия - Косів - Резиденція Св Миколая - Чернівці.

Дати: під запит групи

У програмі туру: захоплююча екскурсія Чернівцями, резиденція Буковинських Митрополитів, Театр, архітектурний комплекс площі Рінгпляц, Театральна площа, площа Філармонії, площа Турецької криниці, неперевершена Панська вулиця, Резиденція Св. Миколая, майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас… вікторини…. Конкурси…та чудовий, гарний настрій

Вартість: під запит 

Програма туру:

1 день

8:00 Зустріч групи на залізничному вокзалі або за місцем домовленості. Сніданок.  Запрошуємо на пішохідно-автобусну екскурсію по чарівному «Маленькому Парижу» - Чернівцям. "Чернівці - це місто, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто - на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою - було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, а кучера фіакрів сперечалися про Карла Крауса, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав'ярень...".  

                                           

Під час пішохідної екскурсії побачите безліч унікальних і найкрасивіших пам'яток, а саме Резиденцію Буковинських митрополитів (нині Чернівецький національний університет), який зовсім недавно увійшов до світової спадщини ЮНЕСКО. А який гарний комплекс Центральної площі, де з балкона Ратуші виходить Сурмач і грає на сурме мелодію «Марічка». Архітектурний комплекс Театральній площі з драматичним театром, а також єврейський народний дім, який був побудований на гроші єврейської сім'ї в 1908 році.
Відвідування Резиденції Буковинських Митрополитів, де відкриється для вас вся Альма- Матер, яке побудував чеський архітектор Йозеф Главка. Ви побачите мармурову, червону і блакитну зали.

Переїзд до Коломиї. Екскурсія у Коломиї, під час якої ми оглянемо головний проспект, міську ратушу, дерев’яну церкву XVI століття, відвідаємо музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття та музей «Писанка»  – єдиний в Україні, що занесений у книгу рекордів Гіннеса. Колекція цього унікального музею нараховує близько 10 тис. експонатів не тільки з усіх регіонів України, але й з Польщі, Чехії, Румунії, Франції, Канади, Пакистану, Індії, Китаю, Єгипту та Алжиру. 

                                        

Переізд до Косова. Нічліг. 

2 день

Сніданок. Виїзд до резиденції Св. Миколая. У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір, який є чи не найдивовижнішим регіоном України, з ласки Божоїна окраїні села Пістинь Косівського району на території Національного природного парку «Гуцульщина» з 2004 року активно діє «Маєток Святого Миколая».Зустріч зі Св. Миколаєм ознайомить дітей з його власним маєтком, де Він з радістю покаже свою власну домівку, де втілюються найзаповітніші бажання кожної дитини.
                                

Там вони мають змогу зустрітись із ангеликами, різними звірятками та із самим Святим Миколаєм, який привітає Вас та Ваших діток в своїй резиденції та вручить подаруночки для кожної дитинки. Відвідання Вернісажу Різдвяної та новорічної іграшки. Навколо маєтку розважальні дитячі майданчики: лабіринти, різні конкурси, катання на бричках тощо… 
            

                              

А після дивовижної зустрічі зі Св. Миколаєм, на вас чекає справжній майстер-клас з народних промислів – гончарство. Майстер-класи дають унікальну можливість зазирнути в таємницю творчого процесу художника, а головне - Розкрити свої унікальні здібності, створені власноруч унікальні шедеври, де вам відкриється весь світ та ВСІ секрети древнього ремесла. Кожна людина наділена талантом! 

Виїзд до Чернівців.

  

                     Вартість туру включає:              Вартість не включає:     

• Автобусне обслуговування;
• Страховка;
• Екскурсійне обслуговування згідно з програмою;
• Супровід гіда- екскурсовода по всьому маршруту;
• Проживання ( 1 ніч ) в сільській садибі з усіма зручностями; 

• Вхідні квитки та подарунок від Св. Миколая; 

• Харчування (2 сніданки);

  • Особисті витрати;
  • Харчування (обіди,  вечері);
  • Факультативні екскурсії;
  • Проїзд в громадському транспорті.

 

 

 

 

 


Коментарі