Гуцульські походеньки 26.10

Чернівці - Косів - Верховина - Буковель - Микуличин - Яремче - Чернівці.

 

Вартість:  1155 грн. 

Сезонність: цілий рік.

Тривалість: 2 дні.

 

Програма туру: столиця Гуцульщини – Косів, Криворівня – Українські Афіни, «Гуцульська Гражда», музей Гуцульської магії, дегустація гуцульського пива, Буковель, Яремче.

1 день

08:00 Ранній виїзд з Чернівців. Переїзд до – Косова. Це місто претендує на звання столиці гуцульської культури.   Всі, хто мимоволі проїжджає через Косів, то неодмінно потрапляє до ринку.  Він відомий не тільки у нас, а й за кордоном. Якщо ви вже накупили кераміки для родичів, вишиванку для себе, а пацьорки для подруги, то що ж далі? 

                                                  

Після файненьких покупків(у) вирушаємо до Криворівні. Саме це селище частенько називають «українськими Афінами». Любов і кровна помста, зрада і чаклунство - все це є в повісті "Тіні забутих предків" Михайла Коцюбинського. Історію фатальний пристрасті між дітьми з ворогуючих гуцульських родин з повним правом називають "українськими Ромео і Джульєттою" - ось тільки сюжет ще більш закручений, ніж у Шекспіра. "Тіні забутих предків" зачаровують живою атмосферою Карпат, тонко переданої красою природи і побутом гуцулів. Секрет чарівності простий: Коцюбинський знав, про що писав, адже він подовгу жив на Гуцульщині - у селі Криворівня. Відвідуємо музей «Гуцульська хата-гражда» ( вх.квитки окремо). 

 

                                       

Переїзд до колишнього «Жаб’є» а нині Верховина. Верховина - край, повний легенд, центр старовинної Гуцульщини. Туристи приїжджають сюди в пошуках гарних видів, природних та архітектурних пам'яток. Цей край багатий легендами, природними та архітектурними пам'ятками - є, на що помилуватися, і про що пофантазувати! Сюди їдуть не тільки заради гарних пейзажів і довгих прогулянок по крутій стежці на гору-двотисячник, але і щоб почути місцеві оповіді: про скарби Довбуша, захованих десь глибоко в горах, про дівчину Марічки, яка село від ворогів врятувала, про древніх святилищах і богів, яким там поклонялися, про традиції існуючих і забутих - багато легенд зберігає Верховинщина. А відкриємо завісу справжньої містичної гуцульської магії в музеї гуцульської магії ( вх. квитки оплачуються окремо).  Саме тут ви послухаєте розповіді про мольфара Нечая, та інших ворожбитів, та гадєрів. Саме тут зберігаються предмети, якими користувалися славетні мольфари. 

                                         

Наступним місцем зупиники буде – музеї історії народних гуцуьських інструментів (вх.квитки оплачуються окремо). Як би там не було, а життя в Карпатах змінилось. У деяких гірських селах і селищах легше знайти супутникову антену, ніж дідівську скрипку. Але, на щастя, є ще люди, які виконують функцію збирачів і хранителів.

Вільний час для прогулянок старим містом Жаб’є. Вечеря*. Ночівля.

 2 день

Сніданок. Виселення з готелю. Виїжджаємо на екскурсію до курорту Буковель. Вільне катання на підйомниках та прогулянки курортом. Переїзд до Микуличина. Саме тут гуцули здавна навчились варити справжнє гуцульське пиво. В різні часи, різні народності варили пиво. Не виключенням є і гуцули. Сьогодні гуцули відомі етнічною та автентичною кухнею, котра передбачає використання натуральних продуктів в приготуванні страв. Тому варіння пива для гуцулів стало посильною працею, оскільки передбачає використання абсолютно натуральної сировини. Зокрема в двох населених пунктах Гуцульщини вариться пиво.

                                             

Далі, вирушаємо до одного з накрасивіших водоспадів – Женецький Гук (вх. квитки оплачуються окремо).  Водоспад отримав свою назву від потоку Женець, який є лівою притокою річки Прут. При цьому слово "гук", як кажуть місцеві жителі, означає «гучний". Переїзд на екскурсію до Яремче. Огляд водоспаду Пробій, та прогулянка на сувенірному ринку гуцульських старожитностей та сувенірів.

Переїзд до Чернівців. 

 

Вартість туру на 1 особу:

Дорослі     Діти до 12 років
  1155 грн.  1000 грн. 

 

У вартість туру включено:  У вартість туру не включено:
 • Проїзд автобусом по маршруту;
 • Проживання в готелі (2-3 місні номери зі зручностями);
 • Сніданок по програмі;
 • Екскурсійне обслуговування;
 • Супровід гіда;
 • Страхування. 
 • вхідні квитки до музеїв:
  музей «Гуцульська хата-гражда»  (40/20 грн);
  музей гуцульської магії ( 40/20 грн.);
  музей історії народних гуцульських інструментів ( 40/20 грн);
 • Харчування ( обідо-вечері). Орієнтовна вартість обідо-вечері - 150-200 грн 

 

 


Коментарі