Буковинське кільце

Чернівці - Реваківці - Чортория (лебеді) – Анина гора – Вижниця – Берегомет - Чернівці.

Заїзди: під запит.

Сезонність: круглий рік.

Тривалість: 1 день.                                                                                               

Вартість туру: від 210 грн. 

В програмі туру: огляд кінної ферми, та зоопарку в КСК «Троя», годування лебедів в Чорториї, огляд монастиря Св. Анни, музей народної творчості в Вижниці, знайомство з музеєм «4 пори року» у Берегометі.

Програма туру: 

08:00 Зустріч групи представником фірми «Квітка Буковини» за попередніми домовленостями біля школи. Виїзд на екскурсію в КСК «Троя». Екскурсія ранчо та міні-зоопарком з годуванням тварин. Вас здивують своїми вміннями коні – чемпіони. Після екскурсії для бажаючих пропонуємо катання на конях (оплачується факультативно 60грн/30 хв.). Вас навчуть як правильно «триматись» в сідлі, та як правильно тримати осанку. 

Далі, переїзд до Чорториї – Батьківщини І.Миколайчука.  Саме тут зберігається унікальне озеро, де на зимівлю прилітають лебеді-шипуни на зимівлю. За бажанням ви можете їх нагодувати, і вони будуть вам вдячні (екскурсія можлива тільки при благополучних погодніх умов. З собою мати хліб або корм для птахів).

Короткий переїзд до жіночого монастиря Св.Анни неподалік Вашківців. Тут маєте змогу поринути в легенду про  мужню золотокосу Анну, яка врятувала території від ворогів. 

Далі, переїзд до  Вижниці, яка розкинулась на берегах бурхливого Черемошу. Вижниця здавна славилась давніми народними умільцями, які передали свої знання своїм нащадкам. Тому маємо змогу побачити унікальний музей народної творчостіу м. Вижниця.

Далі, переїзд красивим та захоплюючим перевалом до смт. Берегомет. Огляд музею «Чотири пори року», де ви ознайомитесь зі зміною природи на Буковині. За допомогою сучасного технічного обладнання ви порините в пори року, де ви побачите вплив людини на неї, та тварин, які проживають тут. 

Вільний час для годування тварин на території адміністрації Вижницького національного парку (годування диких кабанів, оленів, баранчиків, кроликів).

Повернення до Чернівців.  

 Вартість туру на 1 особу: 

40+4 особи 30+3 особи  16+1 особи
          210 грн.            220 грн.         310 грн. 

 

У вартість туру включено: У вартість не включено:
  • Автобусний переїзд по всьому маршруту.
  • Екскурсійна програма;
  • Супровід керівника групи;
  • Страхування;
  • Обід (від 80 грн. з особи) Або можна взяти з собою сухпайок;
  • Особисті витрати;
  • Вхідні квитки (КСК «Троя», музей народної творчості у Вижниці, музей «4 пори року»);

 

 


Коментарі