Буковинський вояж (шкільний тур)

Чернівці - Хотин - Кам'янець-Подільський - Чернівці.

Заїзди: під запит.

Сезонність: круглий рік.

Тривалість: 2 дні.

Вартість туру: від 1430 грн. 

 В програмі туру: Резиденція Буковинських Митрополитів, Театр, архітектурний комплекс площі Рінгпляц, Театральна площа, площа Філармонії, площа Турецької криниці, неперевершена Панська вулиця, «Старий замок», Хотинська фортеця.

 

 

1 ДЕНЬ

7:00 Зустріч групи на залізничному вокзалі або за місцем домовленості. Запрошуємо на пішохідно - автобусну екскурсію по чарівному «Маленькому Парижу» - Чернівцям. "Чернівці - це місто, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто - на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою - було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, а кучера фіакрів сперечалися про Карла Крауса, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав'ярень...".

                            

Під час пішохідної екскурсії побачите безліч унікальних і найкрасивіших пам'яток, а саме Резиденцію Буковинських митрополитів (нині Чернівецький національний університет), який зовсім недавно увійшов у всесвітню спадщину ЮНЕСКО. А який гарний комплекс Центральної площі, де з балкона Ратуші виходить Сурмач і грає на сурмі мелодію «Марічка». Архітектурний комплекс Театральної площі з драматичним театром, а також єврейський народний дім, який був побудований на гроші єврейської сім'ї в 1908 році.

12:30 Після закінчення пішохідної екскурсії обід. Після обіду чекає продовження екскурсії, а саме відвідання Резиденції Буковинських Митрополитів, де відкриється для вас вся Альма- Матер, яку побудував чеський архітектор Йозеф Главка. Ви побачите мармурову, червону і блакитну зали. Після закінчення екскурсії - поселення в готель. Вільний час. Запрошуємо вас на факультативні екскурсії:

Вечірня екскурсія вечірніми Чернівцями. Вечірнє місто - унікальне і неповторне. А також для любителів театрального мистецтва запрошуємо на виставу до Чернівецького драмтеатру (за програмою) - (50 грн. з особи). Ночівля. 

                                  

Або пропонуємо вам провести чудовий майстер-клас "Вишивані Чернівці", де ви за короткий проміжок часу відкриєте для себе всі секрети буковинської вишивки. Саме буковинська вишивка містить в собі таємниці рукоділля (оплачується факультативно від 50 грн з залежності від вибору складності вишивки).  

Або екскурсія "Підземні Чернівці". Саме ця екскурсія для справжніх юних мандрівників. Маршрут відкриє вам всі таємниці підземелля міста. Його довжина 1,5 км, а глибина - до 40 м. Він є повністю безпечним та легким. Тут можна побачити сталактити, сталагміти. А перед тим ,як потрапити в підземелля -  вам видадуть спеціальну амуніцію (вартість 100 грн./ос.). Трансфер до готелю. Нічліг. 

 

2 ДЕНЬ

08:00 Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію в Хотин і Кам'янець-Подільський. Запрошуємо відвідати одне з 7 чудес України - Хотинську фортецю, яка обороняла Буковинські землі. Хотин приваблює туристів з усього світу, одне з найдавніших міст України, нещодавно відсвяткував своє 1000 -річчя. Місто знаходиться в Чернівецькій області України, адміністративний центр Хотинського району, на правому березі Дністра. Хотинська фортеця - чудовий зразок середньовічного оборонного зодчества України, один з найбільш значних пам'ятників архітектури Буковини. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов'янських укріплень. Після огляду Хотинської фортеці короткий переїзд в місто на камені - «Кам'янець-Подільський».

                   

Стара частина міста є історико -архітектурним заповідником. Тут знаходиться музей- заповідник, картинна галерея, планетарій і найцікавіше - справжній середньовічний замок! Вас чекають: середньовічна Ратуша, вірменський колодязь, а також Петропавлівський костьол і багато іншого... Після пішохідної екскурсії - обід.

                                        

 

13:00 Обід з прекрасним видом на фортецю, а після обіду - вільний час. Запрошуємо відвідати унікальний музей грошей Поділля, а також і музей Магдебурзького права. А для любителів гострих відчуттів - музей тортур (15 грн. кожен музей). 

Повернення в м. Чернівці приблизно в 17:00.

 

Вартість туру на 1 особу: 

  40+4 30+3 17+1
Готель Київ 3*  1430 грн.  1505 грн.  1535 грн. 

 

               Вартість туру включає:                   Вартість не включає:
 • Автобусне обслуговування;
 • Страхування;
 • Екскурсійне обслуговування згідно з програмою;
 • Супровід гіда- екскурсовода по всьому маршруту;
 • Проживання (1 ніч).
 • Харчування (2 обіди, 2 сніданок);
 • Особисті витрати

 

 

 

 

 

 • Харчування (вечері. Орієнтовна вартість вечері 80 грн.). 
 • Факультативні екскурсії.
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Вхідні квитки ( Університет: 60грн. дорослі, 20 грн. - діти; Хотинська фортеця: 50/25 грн,
 • Кам'янець-Подільська фортеця: 60/40 грн.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Коментарі