Дністровська ГАЕС

Чернівці-Хотин-Галиця-Новодністровськ-Чернівці

Заїзди: під запит для організованих груп

Рекомендовано проводити для випускних класів, та студентів 

Сезонність: цілий рік

Тривалість: 1 день

 

Вартість туру: від 470 грн. 

В програмі туру: відвідування однієї з найбільших ГАЕС України, захоплююча тематична екскурсія, як саме виготовляється енергетика, відвідування унікального скельного монастиря Галиця, який утворився на скельному мисі Дністровського водосховища, і неперевершена Хотинська фортеця  

 

 

07:30 ранній виїзд з Чернівців. Переїзд до Хотина. Запрошуємо відвідати одне з 7 чудес України - Хотинську фортецю, яка обороняла Буковинські землі. Хотин приваблює туристів з усього світу, одне з найдавніших міст України, нещодавно відсвяткував своє 1000 -річчя. Місто знаходиться в Чернівецькій області України, адміністративний центр Хотинського району, на правому березі Дністра. Хотинська фортеця - чудовий зразок середньовічного оборонного зодчества України, один з найбільш значних пам'ятників архітектури Буковини. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов'янських укріплень. Після огляду Хотинської фортеці короткий переїзд до скельного монастиря «Галиця»

                                           

Це один з небагатьох скельних монастирів, який зберігся до наших днів. Монастир височіє на Дністрі, звідки відпривається неймовірно красива панорама на Подільські Товтри. Під час перебування ви дізнаєтесь про, те як колись монастир утворився в стіні прямовисній вапняковій скелі на схилі Галицького яру. Точна дата заснування монастиря невідома. Зараз тут знаходиться 20 приміщень та печери.

                                             

Переїзд до Новодністровська. Обід. Дністровська ГЕС одна з найбільших електростанцій у Східній Європі. Електростанція знаходиться на р. Дністер, яка утворює так зване Дністровське море. Цікава та захоплююча екскурсія відкриє вам таємниці виготовлення енергії, та проведе вас по найцікавішим місцям ГЕС.

Виїзд до Чернівців.

 

Вартість туру на 1 особу:

      40+4        30+3       16+1
    470 грн.     490  грн.    650 грн. 

 

У вартість туру включено:      У вартість туру НЕ включено:
  • автобусний переїзд по всьому маршруту;
  • екскурсійна програма;
  • вхідні квитки;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • підготовка необхідної документації;
  • страхування;
  • додаткове харчування;
  • особисті витрати;
  • сувенірна продукція;

 

                                                                                                                                                                                    

 


Коментарі