Намисто Карпат

Чернівці - Коломия - Яремче - Чернівці

Для організованих туристичних груп 

Сезонність: цілий рік.

Тривалість: 2 дні.

Вартість туру: від 1135 грн. 

В програмі туру: екскурсія-прогулянка Чернівцями, Резиденція Буковинських Митрополитів - справжній Український Хогвартс, екскурсія-дегустація "Штрудель-шоу", частування від гуральника Штефана, Яремче - Карпатська Мекка, музей "Карпати в мініатюрі", музей «Писанка», водоспад «Пробій», та прогулянка Карпатами 

  1 ДЕНЬ

8:00 Зустріч групи на залізному вокзалі або за місцем домовленості. Запрошуємо на пішохідно - автобусну екскурсію по чарівному «Маленькому Парижу» - Чернівцям. "Чернівці - це місто, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто - на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою - було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, а кучера фіакрів сперечалися про Карла Крауса, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав'ярень... ".

                                             

Рівний та несуєтний пульс міського життя б’ється навкруги п’яти головних площ – Центральної, Соборної, Театральної, Філармонії, Пресвятої Марії. Кожна з них грає свою роль в житті міста та по своєму  заворожує туристів, розкриваючи історію становлення та розвитку міста. Це місто зі знайомими, на перший погляд, вулицями, але несподіваними назвами, з цікавими місцями, що знаходять вас самі, і приємними зустрічами з відкритими людьми. Тут все стається несподівано: Ратуша відкриває свої двері до вежі,  а гра сурмача зігріє у теплих обіймах славнозвісної  «Марічки»… А Резиденція Буковинських Митрополитів відкриє вам чисті та виразні лінії: простір, створений Йозефом Главкою, повністю відображає первісну ідею будівлі, яка зараз слугує Університетом. Оздоблювальні роботи інтер’єрів виконані віденськими, чеськими, буковинськими художниками.    

 Поселення в готель. Вільний час. Пропонуємо вам ще більше поринути в життя Чернівців відвідавши наші факультативні екскурсії. 

Запрошуємо вас на факультативну екскурсію-дегустарцію "Штрудель-шоу". ( 200 грн / з особи). Якщо у вашому переліку цікавих об'єктів немає музею-кав'ярні "GRAND CAFFE", то ми настійно рекомендуємо його туди включити! Відвідайте цей чернівецький бренд, і ви станете свідками народження справжнього австрійського штруделя. Адже колись CZERNOWITZ були столицею Буковини. Ви потрапляєте в зал, де зібрана унікальна колекція гасових ламп та інших раритетів часів Австро-Угорщини. Під час екскурсії штрудельмейкер при вас розкачати тісто, розповість сімейні рецепти приготування класичного штруделя і на завершення - пригостить свіжоприготовленим штруделем і кави по-австрійськи.

                                     

Пропонуємо вам розділити прекрасний травневий вечір прогулянкою вечірнім містом, або провести в одному з затишних колоритних ресторанів, які відкривають буковинську, румунську, та єврейську кухні.

Або для особливих шанувальників національної кухні пропонуємо завітати до справжньої гуральні – «Панської Гуральні». Саме тут на вас чекає невимушена буковинська атмосфера з народними традиціями, смачними стравами, настоянками та наливанками власного виробництва – все це створює цікавий мікс сучасності та духу історії. А відвідування пивниці (тобто дегустаційної зали)  розкриє вам всі секрети приготування настоянок та наливанок. Безперечно, що у кожного туриста є змога власноруч зробити та закоркувати подарункову пляшку. Гарантуємо отримання маси позитивних емоцій та гарного настрою. А відвідування сувенірної крамниці надасть вам відчути смак Буковини, розігрієте душу славними напоями від гуральника «Штефана».  

                                                  

2 ДЕНЬ

08:00 Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію до Карпат... і перше що нас зустріне - це столиця писанкарства - Коломия, де ви побачите більше 12 000 розписаних писанок, а за бажанням зможете навіть взяти участь розписування писанки (за дод. плату). Життєдайна сила писанки, її неповторна краса, багатство орнаментальних композицій, а також звичаї і обряди, пов'язані з нею, лягли в основу побудови експозиції єдиного у світі Музею писанкового розпису, відомого також як «Музей писанки». 

                                

10:30. Короткий переїзд до Мекки Українських Карпат - Яремче... Чарівний край Черемоша й Прута, куточок української землі, який можна сміливо назвати раєм, адже саме тут небо торкається землі... білі хмари живлять своєю вологою найвищу точку Карпат - Говерлу. Це край гуцулів. Це місто з давньою історією та славним сьогоденням, де ви побачите один з чарівних і красивих водоспадів Карпат - водоспад «Пробій», який несе свої води біля великого сувенірного ринку, де Ви зможете придбати головний атрибут кожного гуцула - вишиванку... Яремче також славиться єдинми в Україні музеєм мініатюр "Карпати в Мініатюрі". (вх. квитки: 30 грн/дорослі, 20 грн/діти).

А для любителів екстриму запрошуємо вас на екскурсію до скель Довбуша, де ви пройдетеся і прогуляєтеся по стежках Олекси Довбуша - українського Робін Гуда.  ( Вартість 75 грн. з особи). 

                          

 Вільний час для покупок гуцульських сувенірів, та справжньої ЕКО-продукції.

Від'їзд. Орієнтовне прибуття до Чернівців о 19.00

 
Вартість туру на 1 особу: 
 
  Дорослі Діти до 12 років

Готель "George Palace Gold"  3*

https://georg-hotels.com/ru/georg-gold-palace 

1330 грн.  1130 грн. 

Готель Корал 3*

https://koral.in.ua/

1155 грн.  955 грн. 

 

            Вартість туру включає:                           Вартість не включає: 
 • Автобусне обслуговування;
 • Страхування;
 • Екскурсійне обслуговування згідно з програмою;
 • Супровід гіда- екскурсовода по всьому маршруту;
 • Проживання (1 ніч);
 • Харчування (1 сніданок)

 

 

 

 

 

 • Особисті витрати;
 • Харчування (обіди, вечері);
 • Вхідні квитки:
 • університет - 35 грн- дорослий, 15 грн.-дитячий;
 • музей "Писанки" - дорослий- 15 грн, дитячий, студентський- 10 грн.;
 • парк "Карпати в мініатюрі" 30грн/дорослі, 20 грн/діти);
 • Факультативні екскурсії;
 • Проїзд в громадському транспорті

 

 

 

 


Коментарі