Оксамитовий вікенд - Ужгород 12.10

Чернівці – Берегово- Мукачево-Ужгород-Чернівці

Дата туру:  12.10

2 дні/1ніч

 В програмі туру: Незабутній вікенд, найкрасивіші замки Закарпаття, термальні води Берегово, екскурсії по Мукачево та Ужгороду

1 ДЕНЬ

05:00 ранній виїзд з Чернівців. Переїзд до Чинадієво. Саме тут  в долині гір розташувався романтичний Чинадієвський замок "Сент Міклош". Ця фортеця була свідком неодноразових  драматичних історій кохання Європи. А сьогодні тут не тільки проводять захоплюючі екскурсії, а й проводять весілля. Невеличке  містечко одне з наймальовничіших місць на Закарпатті, яке розкинулось на берегах річки Латориця. А безпосередня близкість до Мукачево, тісно пов'ящує його з ним. А одноіменний замок "Сент Міклош" можна перевести як "Святий Миколай" - замок запозичив свою назву у містечка, де він розташувався, який згодом після 1944 року перетворився в Чинадієво. Огляд та екскурсія замку Сент Міклош. (вх. квитки окремо). 

                                          

Короткий переїзд до найкрасивішого замку-палацу Шенборнів. Замок Берегвар романтична резиденція графів Шенборнів, але з лікувальною метою. Зараз там розташувався санаторій. Невелике село Карпати залучає легіон туристів, які щодня проїздом відвідують замок. Вежі та стіни Берегвару начебто запозичені з казки про рицарів та героїв.   Він має свою "родзинку": він побудований по астрономічному принципу, а саме,  365 вікон – днів в році, 12 виходів-входів – місяців в році, та 52 кімнати і димоходи, символізуючи тижні в році. Колись це був мисливський маєток родини Шенборнів. А місце для будівництва обирали не абияк. На його території розташувався чудовий сад-дендрарій, де можна побачити рідкісні рослини: сосни, модрини, магнолії, кедри. А в глибині саду, ви можете знайти джерело Краси. Якщо в нього омити обличчя, то довго не будете старіти. ( вх. квиток окремо). 

                       

Переїзд до Берегово. Саме тут знаходяться термальні джерела, куди можна приїхати за міцним карпатським здоров'ям взимку та влітку. Традиція лікування термальними джерелами виникла ще за часів Австрії.  Відвідування термальних купалень «Жаворонок». ( вх. квитки окремо). Відпочинок та купання. Після відпочинку в термальних водах запрошуємо на дегустацію закарпатських вин "Чизай". Істина у вині... Саме так говорять закарпатці. Тепер кожен бажаючий може зануритися в захоплюючий світ вин Chateau Chizay, відвідати виносховища, долучитися до таїнства виробництва шляхетного напою і ознайомитися з продукцією виноробного підприємства в спеціалізованому дегустаційному залі. На дегустації гостям подається 10 найменувань натуральних закарпатських вин Chateau Chizay, в тому числі легендарне марочне десертне вино "Троянда Карпат", відоме в усьому світі з середини минулого століття, і закуски для вина: сир, горішки, палички, родзинки. Дітям пропонується свіжовичавлений виноградний сік Chateau Chizay, і також сир, горішки, палички та родзинки. Після дегустації гості можуть відвідати музей виноградарства і виноробства, і фірмовий магазин Chateau Chizay з широким асортиментом вин. (оплачується  додатково). Поселення в готель. Нічліг.  

                           

2 ДЕНЬ

08:00. Сніданок  готелі. Виселення та звільнення номерів. Запрошуємо на екскурсію до Мукачево. Одеса була заснована в 1455 році, Львів в 1256 році, а офіційно день народження Полтави 899 рік. А Закарпатський Мукачево вже існувало з 896 року. Сучасне Мукачево - затишне містечко розташоване на березі річки Латориця, де велично піднімається Замкова Гора. Замок "Паланок" можна побачити з будь-якої точки міста.  Поговорюють, що будівництво замку вартувало багато мук, тому місто назвали Мукачево, друга версія розповідає нам, що люди долали перевали, аби дістатись сюди. А є ще третя версія: колись тут стояла мельниця, яка молола  зерно в муку. ( вх. квитки окремо).  

                     

Переїзд до Ужгорода. Найбільш актуальним питанням стає походження назви міста: Унг вар, що в перекладі означає "швидкий" та " укріплення". Та місцева легенда розповідає нам про те, що  назва міста пішла від змій, які тут водились. А чого лиш варта найдовша в Європі Липова алея, смачні закарпатські смаколики, і це все робить Ужгород улюбленим містом багатьох туристів.  

17:00 переїзд до Чернівців. 

 Вартість туру на 1 особу: 

Дорослі  Діти до 12 років
1750 грн.  1575 грн. 

 

 

 

У вартість туру   включено:       У вартість НЕ включено:
  • Автобусний переїзд по всьому маршруту;
  • Супровід гіда-екскурсовода;
  • Проживання в готелі на базі сніданків;
  • Екскурсійна програма;

 

 

 

 

 

  • Вхідні квитки:
  • замок Сент Міклош (30 грн/дорослі,15 грн./діти)
  • замок Шенборнів (30 грн/дорослі, 15 грн./діти)
  • відвідування термальних джерел «Жаворонок» - 220 грн./дорослі,  діти до 120 см.безкоштовно)
  • замок «Паланок»: 30 грн/дорослі, 15 грн./діти)
  •  Додаткове харчування

 

 

 

 


Коментарі