Весняний вікенд - Ужгород 28.04

Чернівці – Берегово- Мукачево-Ужгород-Чернівці

Дата туру: 28.04

2 дні/1ніч

 В програмі туру: екскурсія по Мукачево, відвідування замку "Паланок", купання в термальних водах в Берегово,  екскурсія по Ужгороду,  ужгородському замку,  прогулянка по затишним вуличкам Мукачево, Ужгорода де цвітуть сакури.

1 ДЕНЬ

05:00 ранній виїзд з Чернівців. Переїзд до Чинадієво. Це містечко одне з наймальовничіших місць на Закарпатті, з красивою природою та неймовірними замками. Огляд та екскурсія замку Сент Міклош. (вх.. квитки окремо). Середньовічний замок прославився далеко за межами України. Це безцінний подарунок, який залишився до наших днів.

                                          

Короткий переїзд до найкрасивішого замку-палацу Шенборнів. Він вважається одним з найяскравіших замків Європи, де все «по-астрономічному» знаходяться 365 вікон – днів в році, 12 виходів-входів – місяців в році, та 52 кімнати і димоходи, символізуючи тижні в році. Колись це був мисливський маєток родини Шенборнів.  ( вх.. квиток окремо). 

                       

Переїзд до Берегово. Відвідування термальних купалень «Жаворонок». ( вх.. квитки. Окремо). Відпочинок та купання. Після відпочинку в термальних водах запрошуємо на дегустацію закарпатських вин. ( оплачується  додатково). Поселення в готель. Нічліг.

 

                           

2 ДЕНЬ

08:00. Сніданок  готелі. Виселення та звільнення номерів. Запрошуємо на екскурсію до Мукачево. Запрошуємо на екскурсію-прогулянку тихими та затишними вуличками заквітчані сакурою. Мукачево зачаровує туристів своєю архітектурою, безпосередністю, та смачною угорською кухнею. Варто відвідати також  відомий замок «Паланок», який видніється з усієї округи міста.  ( вх.. квитки окремо).  

                

Переїзд до Ужгорода. Місто, яке знаходиться на березі річки Уж, заквітчане Сакурою. Променад поряд з річкою робить це місце найароматнішим. Запрошуємо на пішохідну екскурсію по місту. Під час екскурсії ви прогуляєтесь по так званій Сакуровій Алеї,  відвідаєте центральну частину міста, та зробите безліч фотографій.

17:00 переїзд до Чернівців. 

 

Вартість:  1135 грн. - дорослі;

                             985 грн. - діти до 12 років

У вартість туру включено:

-          Автобусний переїзд по всьому маршруту;

-          Супровід гіда-екскурсовода;

-          Проживання в готелі на базі сніданків;

-          Екскурсійна програма;

 

У вартість НЕ включено:

-          Вхідні квитки ( замок Сент Міклош: 30 грн/дорослі, 15 грн./діти; замок Шенборнів: 30 грн/дорослі, 15 грн./діти; відвідування термальних джерел «Жаворонок» - 150 грн./дорослі,  діти до 120 см.безкоштовно; замок «Паланок»: 30 грн/дорослі, 15 грн./діти)

-          Додаткове харчування

 


Коментарі