Фестиваль повітряних куль в Кам'янець-Подільському 17.05

Фестиваль повітряних куль в Кам'янці-Подільському

Дата туру: 17.05.2019 

Тривалість: 3 дні/2 ночі

Кам'янець-Подільський-Хотинська фортеця-Бакота-Чернівці

В програмі туру: найбільш очікуваний фестиваль року, де ви зможете побути учасником, та побачити захоплююче видовище - польоти повітряних куль, екскурсія-прогулянка по старовинному Кам'янець-Подільську, екскурсія до Хотинської фортеці,  прогулянка до Бакотської затоки, відвідування Українського Парижу - Чернівців, та Резиденції Буковинських Митрополитів. 

 

Щорічно в другій половині травня в Ка'янець-Подільську проходять святкування Дня Міста, та Фестиваль повітряних куль. В період з 17.05 по 19.05 місто перетворюється на фестиваль: організовуються конкурси, святкування, концерти, традиційні забави.  Це один з небагатьох фестивалів, які потрібно планувати заздалегідь !!! 

1 ДЕНЬ

Зустріч на залізничному вокзалі в м. Кам'янець-Подільському. Запрошуємо наше знайомство розпочати з екскурсії "Місто на камені", де оживає історіяКам'янець-Подільський називають "квіткою на камені" за його розташування. Річка Смотрич, утворюючи півострів, здавна захищала території від ворогів, а найбільший захист був від Старого Замку. Екскурсія-знайомство з містом пройде через вузькі, вимощені бруківкою вулички, які приведуть до найбільшого костелу Петра і Павла, Тріумфальної арки. Тут ви потрапляєте в середньовіччя...

                       

Щорічний фестиваль повітряних куль, який проходить традиційно на весні та восени радує туристів польотами над старовинним містом та фортецею.  Ранкові польоти зазвичай проводяться в 5:30, а вечірні - в 18:30. Завершенням свята повинен стати Нічний Старт повітряних куль. Поселення в готель. Вільний час. 

2 ДЕНЬ 

Сніданок в готелі. Переїзд до Хотинської фортеці. Запрошуємо відвідати одне з 7 чудес України, яка охороняла Буковинські землі. Місто знаходиться в Чернівецькій області України, адміністративний центр Хотинського району, на правому березі Дністра. Хотинська фортеця - чудовий зразок середньовічного оборонного зодчества України, один з найбільш значних пам'ятників архітектури Буковини. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов'янських укріплень. Хотин, що приваблює туристів з усього світу, одне з найдавніших міст України, нещодавно відсвяткував своє 1000 -річчя. 

                           

Повернення до Кам'янець-Подільського. Вільний час. 

3 ДЕНЬ 

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Бакоти. Дорога до Бакоти проходить повз Дністровське водосховище. Бакота - в перекладі з древньоруської мови означає "прекрасний вид". Таки дійсно, панорами вас звидують. На території Національного природного парку «Подільські Товтри», знаходиться шматочок раю – Бакота. Бакота – село, Колодіївської сільської ради Кам’янець-Подільського району. Але цього села ви не знайдете на карті України. Колишні його мешканці не можуть повернутися, поблукати між порожніми хатами, подивитися на закинуті садки. Бо там, де колись була Бакота, сьогодні тече Дністер. У зв’язку з будівництвом Дністровського гідровузла рішенням облвиконкому від 27 жовтня 1981 року Бакоту було виключено з облікових даних…

                                            

Переїзд до Чернівців. Запрошуємо на пішохідно- автобусну екскурсію по чарівному «Маленькому Парижу» - Чернівцям. "Чернівці - це місто, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто - на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою - було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, а кучера фіакрів сперечалися про Карла Крауса, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше , ніж кав'ярень... ".

                      

Рівний та несуєтний пульс міського життя б’ється навкруги п’яти головних площ – Центральної, Соборної, Театральної, Філармонії, Пресвятої Марії. Кожна з них грає свою роль в житті міста та по своєму  заворожує туристів, розкриваючи історію становлення та розвитку міста. Це місто зі знайомими, на перший погляд, вулицями, але несподіваними назвами, з цікавими місцями, що знаходять вас самі, і приємними зустрічами з відкритими людьми. Після завершення екскурсії - вільний час. 

Виїзд з Чернівців. 

 

Вартість туру на 1 особу: 

Дорослі  Діти до 12 років
2520 грн.  2320 грн. 

 

У вартість туру включено: У вартість туру не включено:
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • автобусний переїзд комфортабельним автобусом;
  • екскурсійна програма;
  • проживання в готелі на базі сніданків (2,3 місне розміщення); 
  • страхування    

 

  • вхідні квитки ( Старий замок: 60 грн/дорослі, 40 грн/діти;

           Хотинська фортеця: 50 грн/дорослі, 25 грн/діти);

  • додаткове харчування;
  • факультативні екскурсії;
  • проїзд у громадському транспорті;

                


Коментарі