Фестиваль повітряних куль в Кам'яниці-Подільському 06.10

Фестиваль повітряних куль в Кам'янці-Подільському

Тривалість: 2 дні/1ніч

Кам'янець-Подільський-Хотинська фортеця-Чернівці

В програмі туру: найбільш очікуваний фестиваль року країни, де ви зможете побути учасником, та побачити захоплююче видовище - польоти повітряних куль. Екскурсія до Хотинської фортеці, відвідування Українського Парижу - Чернівців, та Резиденції Буковинських Митрополитів

 

1 день 

Зустріч на залізничному вокзалі в м. Кам'янець-Подільському. Запрошуємо наше знайомство розпочати з екскурсії "Місто на камені", де оживає історіяКам'янець-Подільський називають "квіткою на камені" за його розташування. Річка Смотрич, утворюючи півострів, здавна захищала території від ворогів, а найбільший захист був від Старого Замку. Екскурсія-знайомство з містом пройде через вузькі, вимощені бруківкою вулички, які приведуть до найбільшого костелу Петра і Павла, Тріумфарної арки. Тут ви потрапляєте в середньовіччя...

                       

Щорічний фестиваль повітряних куль, який проходить традиційно на весні та восени. Радує туристів польотами над старовинним містом та фортецею. Ранкові польоти зазвичай проводяться в 5:30, а вечірні - в 18:30. Завершенням свята повинен стати Нічний Старт повітряних куль. Поселення в готель. Вільний час. 

2 день 

Ранній сніданок в готелі. Виселення з готелю. Переїзд до Хотинської фортеці. Запрошуємо відвідати одне з 7 чудес України - Хотинської фортеці, яка охороняла Буковинські землі. Хотин, що приваблює туристів з усього світу, одне з найдавніших міст України, нещодавно відсвяткував своє 1000 -річчя.

                           

Переїзд до Чернівців. Запрошуємо на пішохідно- автобусну екскурсію по чарівному «Маленькому Парижу» - Чернівцям. "Чернівці - це місто, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто - на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою - було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, а кучера фіакрів сперечалися про Карла Крауса, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше , ніж кав'ярень... ".

                      

Рівний та несуєтний пульс міського життя б’ється навкруги п’яти головних площ – Центральної, Соборної, Театральної, Філармонії, Пресвятої Марії. Кожна з них грає свою роль в житті міста та по своєму  заворожує туристів, розкриваючи історію становлення та розвитку міста. Це місто зі знайомими, на перший погляд, вулицями, але несподіваними назвами, з цікавими місцями, що знаходять вас самі, і приємними зустрічами з відкритими людьми. Після завершення екскурсії - вільний час. 

Виїзд з Чернівців. 

 

Вартість туру на 1 особу: 

Дорослі  Діти до 12 років
1150 грн.  1000 грн. 

 

У вартість туру включено: У вартість туру не включено:
  •  супровід гіда-екскурсовода;
  • автобусний переїзд комфортабельним автобусом;
  • екскурсійна програма;
  • проживання в готелі на базі сніданків (2,3 місне розміщення);     

 

  • вхідні квитки ( Старий замок: 40 грн/дорослі, 20 грн/діти;

           Хотинська фортеця: 50 грн/дорослі, 25 грн/діти);

  • додаткове харчування;
  • факультативні екскурсії;
  • проїзд у громадському транспорті;

                


Коментарі