Week-End тур до Румунії 26.10

Чернівці - Сігішоара-Сіная - Бран - Брашов - Чернівці

Дати: 26.10

 

Вартість туру на 1 особу: 100 євро

В програмі туру: Сігішоара - Батьківщина Графа Дракули, неймовірної краси ущелина Біказ, "червоне озеро - Lacu Rosu", "румунський Зальцбург" - Брашов, зловісний "Замок Дракули" в Брані, та розкішний палац-резиденція румунських королів - Пелеш

     Програма туру: 

1 ДЕНЬ 

Ранній виїзд з Чернівців. Короткий переїзд до кордону. Після проходження кордону – переїзд по території Румунії. Перше знайомство з країною розпочнеться з ущелини Біказ. Одне з найбільш вражаючих природніх місць в Румунії, яке варто відвідати. Ні для кого не секрет, що в Румунії є гори.  Власне,  невелика гірська ріка Біказ проклала собі дорогу у вузькій ущелині, і по обидва боки дороги – різко піднімаються вгору скелі на декілька сотень метрів.  В найбільш вузькому місці ущелини, зробимо зупинку на фотографування, та покупку сувенірів. Вище по серпантину - зупинка на Червоне озеро ( Lacu Rosu ). Червоне озеро зовсім не червоне, а зеленого кольору. Свою назву воно отримало від легенди, де по розповідях, утворилось в результаті обвалу, закинувши під себе пастухів та овець. 

                                                                                             

Далі гірськими дорогами, ми вирушаємо до Сігішоари.  Місто-фортеця своєю європейською  архітектурою дуже нагадує німецьке містечко, з вимощеною бруківкою. В долині річки Тирнава Маре знаходиться батьківщина Влада Дракули. Містечко не змінилося з часів дитинства Дракули, і зараз впевнено лідирує, як одне з найкрасивіших міст Румунії. А в будинку, де народився Влад Дракула, знаходиться ресторан, де всі охочі зможуть скуштувати  кухню Трансильванії. Безперечно, головним символом міста являється фортеця, та годинник на вежі. Екскурсія по місту. По завершенню екскурсії - переїзд до Сінаї. Поселення в готелі. 

                                                                                                

 

2 ДЕНЬ

Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекатиме не менш насичений день: це літня Резиденція Румунських королів – замок Пелеш (вх.квитки оплачуються додатково). Свою назву він отримав від річки, яка протікає в парку. Тут все прекрасне: тераси, фонтани, статуї, та можна побачити кристали Мурано виблискують у витончених люстрах. 

                                                                                           

Далі короткий переїзд до  замку  графа Дракули ( Бран).   Замок, з гострими шпилями, піднімається стрімко в гору, та зачаровує своєю красою. Цікавий факт, те що замок, який з віком навіював страх на людей, зовсім недавно був переданий насліднику  королеви Марії, який в свою чергу розпочав розкручувати бренд «Граф Дракула».  Під замком, ви зможете придбати авторські сувеніри місцевих майстрів.  По завершенню екскурсії, на завершення екскурсія по Брашову. Під час екскурсії ви побачите замки, готичні церкви, вузькі вулички з сувенірними лавками. Місто вузько «зажате» горами, що колись зберігло «Старе місто від руйнувань.

Після завершення екскурсії – переїзд до Чернівців.

Вартість туру на 1 особу: 

    Дорослі         Діти до 12 років
100 € 90 €

 

 У вартість туру включено: У вартість туру не включено:
  • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
  • Супровід ліцензованого гіда-екскурсовода по всьому маршруту;
  • Проживання в готелі на базі ВВ;
  • Екскурсійна програма;
  • Туристичне страхування
  • Вхідні квитки ( замок Бран: 8 євро; замок Пелеш: 8 євро) ;
  • Додаткове харчування;

Коментарі