Трансильванія .... познайомимось? 07.03

Чернівці - Клуж-Напока - Турда - Алба Юлія -  Сігішоара - "Червоне Озеро" - Lacu Rosu - Ущелина Біказ - Чернівці

Дати: 07.03

 Вартість туру: 100 євро

В програмі туру: старовинне місто Клуж-Напока, соляна шахта Саліна Турда, місто-фортеця Алба Юлія, та фортеця Алба-Кароліна, батьківщина Дракули - Сігішоара, легендарне озеро Lacu Rosu, найвужча ущелина Карпат - Cheile Bicazului 

Програма туру: 

1 ДЕНЬ

03:00 Ранішній приїзд до Клуж-Напоки. На сьогоднішній день Клуж являється  одним з найбільших міст Румунії, та друге після Бухаресту. Це  центр IT-технологій  не тільки Румунії, а й Європи. І не дарма ж місто називають "кремнієвою долиною" Європи. Запрошуємо на екскурсію-знайомство з містом, де  ви побачите площу Єднання, церкву Св. Михаїла, палац Банффі, площу Аврама Янку.  

Переїзд до Саліна Турда. Невелике містечко з готичними церквами на південь від Клужа. Найцікавіше - Salina Turda - одна з найстаріших соляних шахт з висотою стелі до 120 метрів в головному залі. Спустившись на глибину, ви зможете покататися на колесі огляду, пограти в міні-гольф або більярд, покататися на човні по підземному озеру. 

                                                                                         

Переїзд до містечка Алба-Юлія. Білий липень - саме так звучить в перекладі дане місто, що знаходиться в Трансильванії. Екскурсія по місту з відвідуванням фортеці Алба-Кароліна. До вашої уваги - Собор Св. Михаїла, собор Коронації, Тріумфальні арки. 

                                                                                               

Поселення до готелю. Нічліг. 

2 ДЕНЬ 

Сніданок. Виселення з готелю. Далі по маршруту - Сігішоара. Місто-фортеця своєю європейською  архітектурою дуже нагадує німецьке містечко, з вимощеною бруківкою. В долині річки Тирнава Маре знаходиться батьківщина Влада Дракули. Містечко не змінилося з часів дитинства Дракули, і зараз впевнено лідирує, як одне з найкрасивіших міст Румунії. А в будинку, де народився Влад Дракула, знаходиться ресторан, де всі охочі зможуть скуштувати  кухню Трансильванії. Безперечно, головним символом міста являється фортеця, та годинник на вежі. Екскурсія по місту.

                                                                                          

Далі - Ущелина Біказ. Одне з найбільш вражаючих природніх місць в Румунії, яке варто відвідати. Ні для кого не секрет, що в Румунії є гори.  Власне,  невелика гірська ріка Біказ проклала собі дорогу у вузькій ущелині, і по обидва боки дороги – різко піднімаються вгору скелі на декілька сотень метрів.  В найбільш вузькому місці ущелини, зробимо зупинку на фотографування, та покупку сувенірів. Вище по серпантину - зупинка на Червоне озеро ( Lacu Rosu ). Червоне озеро зовсім не червоне, а зеленого кольору. Свою назву воно отримало від легенди, де по розповідях, утворилось в результаті обвалу, закинувши під себе пастухів та овець. 

                                                                                                       

Повернення до Чернівців. 

 

Вартість туру на 1 особу: 

    Дорослі         Діти до 12 років
100 € 90 €

 

 У вартість туру включено: У вартість туру не включено:
  • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
  • Супровід ліцензованого гіда-екскурсовода по всьому маршруту;
  • Проживання в готелі на базі ВВ;
  • Екскурсійна програма;
  • Туристичне страхування
  • Вхідні квитки ( Salina Turda - дорослі 40 RON, діти-20 RON; замок "Долина Фей" - 5 RON)
  • Додаткове харчування;

 


Коментарі